Karta zdrowia sportowca

Przypominamy 

Wszyscy zawodnicy są zobowiązani do samodzielnego (tego nie załatwia klub) poddania się badaniom lekarskim przez lekarza medycyny sportowej w celu określenia ich zdolności zdrowotnych w zakresie gry w piłkę nożną. Zdolność do gry potwierdzana jest wpisem „zdolny” w Karcie zdrowia sportowca.

Pamiętajmy, że bardzo ważna jest informacja od lekarza sportowego, mówiąca o tym, że dziecko może bezpiecznie trenować i nie ma u niego żadnych przeciwwskazań do uprawiania określonej dyscypliny sportu. 

W celu bezpłatnego wykonania w/w badań w ramach NFZ, przed pierwszą wizytą konieczne jest pozyskanie skierowania od lekarza rodzinnego. Przykładowe przychodnie, gdzie urzędują lekarze medycyny sportowej, to:
- Rehasport, ul. Górecka 30, Poznań
- Termedica, os. Bolesława Chrobrego 101, Poznań
- Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska, ul. Reymonta 35, Poznań.

Z uwagi na potencjalne kolejki w przychodniach, prosimy, aby sprawą zająć się jak najszybciej,

W razie problemów pomożemy ( kontakt z trenerem ) po treningu