Poniżej zimowy grafik treningów oraz podział na grupy, który obowiązuje od wtorku 24.10.

Poniżej zimowy grafik treningów oraz podział na grupy, który obowiązuje od wtorku 24.10.

 ( plan może ulec delikatnej zmianie prosimy sprawdzać stronę klubu )

Grupa A : wtorek 18:30 - 19:30

sobota 08:00 - 09:00
niedziela 12 - 13:30

Grupa B : środa 17:00 - 18:00
niedziela 9:00 - 10:00

Grupa C : wtorek 17:30 - 18:30
środa 18:00 - 19:00
niedziela 11:00 - 12:00

Grupa D : wtorek 16:30 - 17:30
niedziela 10:00 - 11:00

Zdajemy sobie sprawę,ze zmiana grafiku w trakcie roku szkolnego będzie dla Państwa sporym utrudnieniem, dlatego jeśli komuś naprawdę żaden termin nie pasuje proszę dać znać. W miarę możliwości postaramy się pójść wszystkim na rękę.
Dodatkowo poza treningami piłkarskim planujemy raz w tygodniu wprowadzić zajęcia ogólnorozwojowe na sali zapaśniczej - ul. Kajki 14 na Ogrodach.Jeśli będą na to chętni będziemy trenować w soboty o godzinie 11:30. ( treningi w ramach składki UKS Smoki)

Na sale prosimy przygotować obuwie halowe (płaska podeszwa )

Grupa D

Robert Roszewski
Wojtek Chmielewski
Filip Niemski
Maks Nowacki
Tymon Szymański
Marek Sobota
Olek Stefanski
Kuba Szapiel
Tymon Kolendo
Piotr Swiech
Michał Bullert
Wojtek Nadstoga
Antek Rosa
Krzyś Marchwinski
Paweł Filipowski
Olek Dajworski

Gruba c

Kuba Hojka
Maciej Grobelny
Jan Pruski
Antek Jędrusek
Kacper Kieps
Norbert Konieczny
Dawid Czerwiński
Mikołaj Wojtkowiak
Daniel Zagozda
Kuba Danielewicz
Wojtek Bullert
Kajetan Kolendo
Tomek Mikula
Dawid Mikolajczak
Antek Gasiorek
Michał Dopierała
Krzysztof Okupniak
Adrian Koralewski
Adam Jedrusek

Grupa B
Tomek Solomiewicz
Julian Kulczyk
Bartosz Zaborowski
Adrian Cierpka
Tymon Matysiak
Maciej Okupniak
Adam Grudniak
Jan Sojka
Filip Panek
Olek Marczewski
Franek Badziak
Tomek Pieczynski
Mikołaj Mileszko
Lech Przedwojski
Michał Zimniak
Wojtek Sroka
Nikodem Lossa
Oskar Gezikiewicz
Grzegorz Cyrkiel

Grupa A

Maks Grzechowiak
Antek Grzechowiak
Kuba Granops
Tomek Szymczak
Mateusz Kołakowski
Bartek Blaszka
Wiktor Halkę
Szymon Gruzlewski
Wojtek Marchwinski
Michał Budnik
Marcin Zimniak
Damian Zielonko
Marcin Łoza
Artur Łoza
Kuba Łuczak
Marcin Rychter
Kuba Polak