zamknij reklamę

UKS SMOKI grupa B vs UKS ARKA KIEKRZ

UKS SMOKI grupa B  vs UKS ARKA KIEKRZ

W dniu dzisiejszym odbył się mecz sparingowy
UKS SMOKI vs UKS ARKA KIEKRZ
Spotkanie zakończyło się wynikiem 20:5
Dziękujemy obu drużynom za stworzenie wspaniałego widowiska.
Rodzicom dziękujemy za doping i miłą atmosferę.
W najbliższym czasie opublikujemy zdjecia.
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij