zamknij reklamę

W niedziele 10 12 2017

W niedziele 10 12 2017

W niedziele 10 12 2017
Grupa C godzina 9.00-10.00
Grupa B godzina 11.00-12.00
Zmiana spowodowana jest meczem grupy B

Na godzinę 11.00 przychodzi grupa B plus osoby wyznaczone przez trenera.

Dostaliśmy informacje że kilkoro dzieci będzie w tym czasie w Kościele , sparing dla nich odbędzie się w innym terminie

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij